Popis: Popis: Popis: image003

 

ZÁPISY ZE SCHŮZÍ ZASTUPITELSTEV

 

Úvod -> Obecní samospráva -> Zápisy ze zastupitelstev -> Hostivice 29. května 1911

 

Předchozí protokolNásledující protokol

 

 

Protokol

sepsán při schůzi obecního zastupitelstva v Hostivici dne 29. května 1911 za přítomnosti podepsaných 10 členů výboru s následujícím pořadem

 

1. Předložení účtů o příjmech a vydání obce Hostivice za rok 1910, které byly po zprávě komise ku prohlídce účtů zvolené schváleny všemi přítomnými členy výboru.

 

2. Předpočet příjmů a vydání obce Hostivice na rok 1911 byl prozkoumán všestranně a po opravách v jednotlivých položkách schválen a přirážka pro rok 1911 byla stanovena na 65 %, slovy šedesát pět percent.

 

3. Jednání o zaručení nákladu na školu pokračovací řemeslnickou a bylo usneseno náklad na školu tuto na obec naší vypadající zaručiti a případný schodek uhraditi.

 

4. Jednání o zřízení telefonní stanice ve zdejší obci ponecháno na pozdější dobu a protokol byl podepsán.

 

5. Ku žádosti Hanny Hülerové ohledně zřízení ohražení u jejího domu usneseno, že regulace jde těsně okolo jejího domu a tudíž z toho důvodu komunikačních nelze žádosti její vyhověti a tam tudy množství lidu přejde, ohražení však rohu u Havlůjovic se jí povoluje.

 

 

Karel Nerad, Mulatsch, zástupce c. a k. velkostatku, Josef Vlasák, Jan Kohoutek, Frant. Dusík, Ant. Vlček, Anton Nykles, Josef Šafařík, Fr. Kubr, starosta, Ant. Tůma

 

 

 

Předchozí protokolNásledující protokol

 

Úvod -> Obecní samospráva -> Zápisy ze zastupitelstev -> Hostivice 29. května 1911

 

Popis: Popis: Popis: image003