Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: image003

 

ZÁPISY ZE SCHŮZÍ ZASTUPITELSTEV

 

Úvod -> Obecní samospráva -> Zápisy ze zastupitelstev -> Hostivice 26. října 1911

 

Předchozí protokolNásledující protokol

 

 

Protokol

sepsán při schůzi obecního zastupitelstva v Hostivici dne 26. října 1911 za přítomnosti 10 členů výboru s následujícím pořadem

 

1. Jest žádost firmy Staněk a Ponec v Hostivici, zda-li obecní zastupitelstvo souhlasí s vystavěným dřevěným plotem kol jeho zahrady tak, jak jest nyní postaven, a bylo usneseno stran žádosti firmy Staněk a Ponec, by plot dřevěný zůstal stát tak, jak je postaven, z důvodu na základě bodu koncem zdi továrny a bývalé ohražení mýtovny, jejíž budovu sám okresní výbor vystavěl tak, že nově postavený dřevěný plot oba body v přímé čáře, a sice roh zdi tovární na ohražení bývalé mýtovny spojuje. V pádu-li by firma Staněk a Ponec dřevěný plot chtěla nahraditi zdí neb kol silnice nějakou stavbu prováděti, zavazuje se zákonitou vzdálenost od silnice zachovati.

Továrna na šrouby Staněk a Ponec: Staněk

 

2. K žádosti o příslušnost přijmuto bylo usneseno přijmouti Jos. Brejchu, Adolfa Soukupa, V. Bouška a Frant. Roubala. Frant. Strniště přijmut nebyl z důvodu, že pobyt jeho netrvá 10 roků.

 

3. K žádostem o podporu Anny Zábranské usneseno dáti jí 10 korun podporu měsíčně, Frant. Novotnému zvýšena byla podpora na 6 korun měsíčně.

 

4. K žádosti Karla Anděla o povolení zahražení obecního pozemku proti jeho domku usneseno ohražení povoliti a nájem z pozemku jím ohraženého bude později ustanoven.

 

Mutlasch, Frant. Dusík, Jan Kohoutek, Josef Vlasák, Josef Šafařík, František Kubr, starosta, Staněk, Karel Nerad, Josef Kozák, Ant. Tůma

 

 

 

Předchozí protokolNásledující protokol

 

Úvod -> Obecní samospráva -> Zápisy ze zastupitelstev -> Hostivice 26. října 1911

 

Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: image003